Laborant

J.P. COVER Sp. z o.o. działająca w branży chemii budowlanej i górniczej zatrudni pracownika w charakterze laboranta. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesyłania aplikacji na stanowisko:

 Laborant

Miejsce pracy: śląskie/Kaczyce

Zakres obowiązków:

  1. Prowadzenie bieżącej kontroli wyrobów:
    • pobieranie próbek wyrobów,
    • przygotowanie próbek do badań,
    • przeprowadzanie badań wyrobów,
    • prowadzenie zapisów z badań,
    • interpretowanie wyników badań,
    • archiwizacja próbek.
  2. Kontrola surowców:
    • przeprowadzanie analizy sitowej surowców,
    • dopuszczanie surowców do produkcji na podstawie:
      • świadectwa kontroli jakości,
      • oceny organoleptycznej (barwa, konsystencja itp.).
  3. Wymagania:
    • sumienność w wykonywaniu obowiązków,
    • umiejętność wyciągania wniosków,
    • podstawowa znajomość programów Microsoft Word i Excel,
    • chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.
projekty projekty