Sekretarka - Asystentka Zarządu

J.P. COVER SP. z o.o. działająca w branży chemii budowlanej i górniczej zatrudni pracownika na stanowisko Sekretarka – Asystentka Zarządu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesyłania aplikacji na w/w stanowisko.

Miejsce pracy: śląskie/Kaczyce

Opis stanowiska:

  • obsługa administracyjno-biurowa sekretariatu
  • przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych
  • koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji między zarządem a pozostałymi działami
  • przyjmowanie, rozdzielanie, wysyłanie i rejestrowanie korespondencji, pisanie korespondencji okolicznościowej
  • redagowanie pism
  • segregowanie, archiwizacja dokumentów
  • prowadzenie rejestru WZ oraz kontrola nad wystawianiem do nich FV
  • prowadzenie rejestru umów
  • aktualizowani listy kosztów i dłużników
  • kontrola nad ważnością i aktualnością dokumentów przetargowych
  • bieżąca współpraca ze specjalistą ds. finansowo-księgowych oraz z działem sprzedaży
  • przygotowywanie dokumentów, zestawień i materiałów dla zarządu
  • przygotowywanie dokumentacji transportowej, dokumentów WZ
  • wprowadzanie do systemu dokumentów WZ
  • rozliczanie kart operacyjnych
  • prowadzenie kart obecności pracowników
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego polegająca na swobodnym prowadzeniu konwersacji (również telefonicznej) i umiejętności sformułowania korespondencji
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza WORD, Excel oraz Outlook), umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • umiejętność pracy w zespole, otwartość i komunikatywność
  • zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie do pracy
  • zdolności organizacyjne, wysoka kultura osobista,  odpowiedzialność, punktualność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych
  • pracę w przyjaznej atmosferze w energicznym i doświadczonym zespole

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą firmą, proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny) na adres: praca@jpcover.pl.  Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

projekty projekty