Technolog materiałów sypkich

J.P. COVER Sp. z o.o. działająca w branży chemii budowlanej i górniczej w związku z rozwojem i realizacją nowych projektów poszerza zespół pracowników.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesyłania aplikacji na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie/Kaczyce

Opis stanowiska:

  • Projektowanie mieszanek mineralno-cementowych (przede wszystkim na potrzeby górnictwa)
  • Analiza jakościowa i ekonomiczna receptur
  • Współpraca z zewnętrznymi laboratoriami, jednostkami badawczymi oraz uczelniami
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej wyrobów
  • Monitorowanie i ocena potrzeb branży górniczej w zakresie mineralnych spoiw górniczych (Torkretów), klei mineralnych, spoiw inekcyjnych
  • Doradztwo technologiczne z bieżącymi i potencjalnymi klientami
  • Przygotowanie opracowań technologicznych dotyczących stosowania produktów zgodnie z wymaganiami

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe)
  • Wiedza z zakresu podstaw projektowania i technologii betonu natryskowego, klei mineralnych, spoiw inekcyjnych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, odpowiedzialność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Uposażenie – komputer, telefon służbowy
  • Udział w ciekawych projektach, szkoleniach

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą firmą, proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: praca@jpcover.pl.  Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

projekty projekty