Magazynier/Stróż

J.P. COVER Sp. z o.o. działająca w branży chemii budowlanej i górniczej zatrudni pracownika w charakterze dozorcy (tylko z grupa inwalidzką). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesyłania aplikacji na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie/Kaczyce

Opis stanowiska:

  • pilnowanie obiektu i mienia znajdującego się na terenie firmy
  • identyfikacja niebezpieczeństw i reagowanie w przypadku potencjalnych zagrożeń
  • dokonywanie obchodów na terenie zakładu
  • nadzór nad osobami wchodzącymi i wychodzącymi
  • kontrola nad załadunkiem i rozładunkiem torwarów
  • dbanie o estetykę i stan techniczny obiektu

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność obsługi telefonu komórkowego, komputera, kamer
  • odpowiedzialność, spostrzegawczość, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • praca w systemie zmianowym
  • narzędzia do pracy

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą firmą, proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: praca@jpcover.pl.  Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że Magazynier/Stróżskontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

projekty projekty